Regulamin Sklepu Internetowego

Regulamin sklepu internetowego został stworzony po to, aby łatwiej mogli Państwo zamawiać, opłacać oraz korzystać z naszych usług lub produktów cyfrowych online, i aby usprawnić naszą komunikację oraz pełną transparentność w działaniach prowadzących do zakupu na naszej stronie www, oraz wszelkich innych związanych z tym procesem, jak i z naszą współpracą.

Najczęściej Zadawane Pytania:

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeśli w tym zestawieniu brakuje nurtującego Cię zapytania, przejdź do zakładki > KONTAKT i Wyślij do Nas zapytanie osobiście. Odpowiemy w najszybciej możliwym czasie. Serdecznie Cię Pozdrawiamy 🙂

Początek Współpracy
Jeśli chcesz szybko zgłosić się do któregoś z Naszych projektów lub Zamówić Usługę: Stronę www, Logo, Grafikę, Szkolenie, Reklamę, Film intro, Usługi SEO i Marketingu lub Wysłać Swoje Portfolio, czy wyrazić Chęć Współpracy, pisz Śmiało Do Naszego Centrum Udzielania Informacji w zakładce Kontakt > KLIKNIJ TERAZ (link bezpośredni)
Projektowanie stron www, projektowanie Logotypów i Identyfikacji Wizualnej, Instalowanie Stron Internetowych, Treningi i Szkolenia Web i Design, doradztwo w zakresie startaupowym, doradztwo w zakresie nazw internetowych, Analiza Rozwoju Firmy i jej wsparcia, Pomoc Dla Firm które pragną „stanąć na nogi” oraz doradztwo w zakresie Promocji i Reklamy. Łączymy Środowiska Grafików i Web Designerów oraz Wsparcia SEO i Marketingu. Dołącz do Nas! Wyślij Nam Swoje Portfolio lub Zaproponuj Współpracę.
Dołącz Do Naszego Freelancer Club! Wspieramy Wspólny Rozwój i Pomagamy Uczyć Się 🙂 Możesz zgłosić Chęć Reklamowania Się Na Naszej Stronie www.
Dziękujemy za uwagę 🙂
Zespół Warszawskie Centrum 🙂
Zespół Warszawskie Centrum to: szybkość, jakość, szczerość, uczciwość, precyzja, rzetelność i niezawodność.
Misja Projektu: Dążymy do tego, aby Wspierając się Wzajemnie, Osiągać Szczytne Cele i Radość z Życia. Tylko Uczciwym Wsparciem, Można Dążyć Do Sukcesu. Wspierajmy Się Wzajemnie By Marzenia Stały Się Rzeczywistością. Szerząc Dobro, Żyjemy w miejscu, gdzie Zawsze Panuje Szczęście. W takim miejscu nie ma już miejsca na porażki. Dlaczego? bo tutaj Zawsze znajdzie Się Pomocna dłoń.
Jeśli chciałbyś Reklamować Się Na Naszej Stronie, wyślij do Nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą w jak Najszybszym Czasie. Obecnie nie zapłacisz za stworzenie baner-u, a jedynie za jego umieszczenie na rok czasu na naszej stronie. Zachęcamy do skorzystania z Oferty. Z Najlepszymi Życzeniami, Nasz Zespół.